Wczytuję dane...
EAN: 5906112432294
Wysyłka od: 14.30 PLN
Producent: Muminky

Rożek niemowlęcy Muminky z falbanką zapewnia wyjątkowy komfort i poczucie bezpieczeństwa w pierwszych miesiącach życia dziecka. Wykonany w Polsce z miękkiej aksamitnej satyny bawełnianej, zapewniającej przyjemny dotyk, oraz wypełniony antyalergiczną ociepliną, która reguluje temperaturę, zapewniając komfort przez cały rok. Materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla delikatnej skóry dzieci i spełniają normy UE.

Rożek posiada delikatne usztywnienie w miejscu, gdzie leży niemowlę, co ułatwia trzymanie dziecka i zapewnia odpowiednie otulenie. Nie zawiera sztywnego wkładu, który jest niewskazany przez pediatrów i fizjoterapeutów. Wyposażony jest w delikatny rzep, który nie drażni skóry dziecka i pozwala na regulację otulenia. Dołączona jest również wstążka do zawiązywania.

Rożek niemowlęcy Muminky to niezastąpiony element wyprawki do szpitala. Można go prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30ºC, na programie delikatnym, unikając prasowania, używania płynów do płukania, wybielania i suszenia w suszarce bębnowej. Wymiary: 75 x 75 cm (+/- 2 cm).