Wczytuję dane...
EAN: 5906112432010
Wysyłka od: 14.30 PLN
Producent: Muminky

Rożek niemowlęcy Muminky zapewnia Twojemu dziecku wyjątkowe otulenie i poczucie bezpieczeństwa, niezbędne w pierwszych miesiącach życia. Wyprodukowany w Polsce z miłej w dotyku aksamitnej satyny bawełnianej 100% z autorskim nadrukiem cyfrowym, z elegancką wypustką. Wypełniony antyalergiczną ociepliną, gwarantuje odpowiednią termoregulację, umożliwiając używanie przez cały rok. Materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla delikatnej skóry dzieci i spełniają normy UE.

Rożek ma delikatne usztywnienie w miejscu, gdzie leży niemowlę, co ułatwia rodzicom trzymanie dziecka i zapewnia odpowiednie otulenie. Nie posiada sztywnego wkładu, zalecanego przez pediatrów i fizjoterapeutów. Wyposażony w delikatny rzep, który nie drażni skóry dziecka i umożliwia regulację otulenia, oraz dołączoną wstążkę do zawiązywania.

To niezastąpiony element wyprawki do szpitala. Wymiary: 75 x 75 cm (+/- 2 cm).

Informacje o użytkowaniu: podczas prania należy zawsze zapinać rzep. Można prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30°C, na programie delikatnym, unikając prasowania, używania płynów do płukania, wybielania i suszenia w suszarce bębnowej.