Wczytuję dane...
EAN: 5906112432263
Wysyłka od: 14.30 PLN
Producent: Muminky

Rożek niemowlęcy Muminky zapewnia komfortowe otulenie i poczucie bezpieczeństwa potrzebne w pierwszych miesiącach życia dziecka. Wyprodukowany w Polsce z miękkiej aksamitnej satyny bawełnianej 100% z autorskim nadrukiem cyfrowym, połączonej z wafelkiem bawełnianym. Wypełniony antyalergiczną ociepliną, reguluje temperaturę zapewniając komfort przez cały rok. Wszystkie użyte materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla delikatnej skóry dzieci i spełniają normy UE.

Rożek posiada delikatne usztywnienie w miejscu, gdzie leży niemowlę, ułatwiające trzymanie maluszka i zapewniające odpowiednie otulenie. Nie zawiera sztywnego wkładu, co jest zalecane przez pediatrów i fizjoterapeutów. Dostępna jest opcja wyboru między usztywnionym a standardowym modelem. Wyposażony w delikatny rzep, który nie drażni skóry dziecka i pomaga w regulacji otulenia. Dołączona jest również wstążka do zawiązywania.

Rożek niemowlęcy to nieodłączny element wyprawki każdej mamy do szpitala. Wymiary: 75 x 75 cm (+/- 2 cm). Wyróżnia się wszytym delikatnym rzepem, delikatnym usztywnieniem dla ułatwienia noszenia i doskonałym otuleniem. Wykonany z aksamitnie miękkiej satyny bawełnianej 100% oraz wafelka bawełnianego.

Instrukcje użytkowania: podczas prania zawsze zapinać rzep, prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30ºC, na programie delikatnym, max - 800 obr./min, unikać prasowania, używania płynów do płukania, wybielania i suszenia w suszarce bębnowej.