Wczytuję dane...
EAN: 5906112432270
Wysyłka od: 14.30 PLN
Producent: Muminky

Rożek niemowlęcy Muminky zapewnia Twojemu dziecku komfortowe otulenie i poczucie bezpieczeństwa, niezbędne w pierwszych miesiącach życia.

Wykonany w Polsce z aksamitnej satyny bawełnianej 100% z nadrukiem cyfrowym, połączonej z wafelkiem bawełnianym. Wypełniony antyalergiczną ociepliną zapewniającą odpowiednią termoregulację przez cały rok. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa dla delikatnej skóry dzieci oraz spełnia normy UE.

Dzięki delikatnemu usztywnieniu w miejscu leżenia niemowlęcia, rożek ułatwia rodzicom trzymanie maluszka, zapewniając jednocześnie odpowiednie otulenie. Bezpieczny dla dziecka - nie posiada sztywnego wkładu. Wszyty delikatny rzep nie drażni skóry dziecka, pomaga w regulacji otulenia, dodatkowo dołączona jest wstążka do zawiązywania. Niezastąpiony element wyprawki każdej mamy do szpitala.

Wymiary: 75 x 75 cm (+/- 2 cm). Zalecane pranie ręczne lub w pralce w temperaturze 30ºC, program delikatny, bez wirowania, nie prasować, nie używać płynów do płukania, nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej.