Wczytuję dane...
EAN: 5906112433598
Wysyłka od: 14.30 PLN
Producent: Muminky

Rożek niemowlęcy Muminky zapewnia komfortowe otulenie i poczucie bezpieczeństwa w pierwszych miesiącach życia Twojego dziecka.

Wykonany w Polsce z miłej w dotyku aksamitnej satyny bawełnianej 100% z nadrukiem cyfrowym, połączony z wafelkiem bawełnianym. Wypełnienie antyalergiczne zapewnia odpowiednią termoregulację, umożliwiając użytkowanie przez cały rok. Materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla delikatnej skóry dzieci i spełniają normy UE.

Usztywnienie w miejscu leżenia niemowlęcia ułatwia trzymanie maluszka, zapewniając jednocześnie odpowiednie otulenie. Rożek nie zawiera sztywnego wkładu, co jest zalecane przez pediatrów i fizjoterapeutów. Dodatkowo wyposażony w delikatny rzep i wstążkę do zawiązywania dla wygodnej regulacji otulenia. Idealny element wyprawki do szpitala.

Wymiary: 75 x 75 cm (+/- 2 cm). 

Informacje dotyczące użytkowania: zapiąć rzep przed praniem, prać ręcznie lub w pralce w temperaturze 30ºC, program delikatny, maks. 800 obr./min, nie prasować, nie używać płynów do płukania, nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej.